LEDEN-PROSINEC 2018
GRANT: 25 000 Kč
CELKEM: 140 000 Kč
VÍCE INFO
(klikni)

O PROJEKTU

Svátek čaje je multikulturní festival, který se od roku 2009 pravidelně koná v Těšíně. Návštěvníci se mohou těšit na širokou paletu čajových degustací, připravených čajovými mistry z Čech, Polska i Slovenska, workshopů, koncertů a cestovatelských setkání, kterými je provedou ti největší nadšenci.

AKTIVITY

Čaj, čaj, čaj a zase čaj

Letos se soustředíme na to, co je nejdůležitější. A to je právě čaj. Voda začne bublat v sobotu 30.6. od 9:00 a hektolitry čaje potečou až do pozdních nedělních hodin 1.7.2018 (konec nastane až dojde čaj).

Prvních 300 návštěvníků obdrží v ceně vstupného ručně vyrobený čajový šálek, který vám poslouží pro bezednou degustaci čajů a jako památka na letošní ročník. 50 000 g čaje pro Vás připraví jak čajoví mistři (Profi zóna) tak čajoví učni (Free Tea Zóna).

Kg
ČAJE
Centrum dění Svátku čaje bude ve dvou čajových zónách, kde budete degustovat desítky různých čajů z různých koutů světa. Čaje pro vás připravují čajoví mistři i nadšení učni.

Výzva!

Letos jsme připravili více než 5000 čajových konvic dobrého čaje. Stojíme před výzvou ho v rámci 48 hodin vypít. Stanete se součástí tohoto rekordu?
ČAJOVÝCH KONVIC

A jaký je program?

Letošní festival pojímáme komunitně. Chceme pokračovat v sousedské, přátelské atmosféře, kdy to, co je nejdůležitější je společně zastavit a rozjímat nad šálkem čaje a vzájemně se inspirovat. Stýská se Vám po koncertech, workshopech, happeningu a přednáškách? Tentokrát máte i vy jedinečnou příležitost spolupodílet se na programu víc, než kdykoliv předtím.

Ohromte návštěvníky festivalu a zapojte se do spoluvytváření programu. Přihlaste svůj um prostřednictvím registračního formuláře do 15. 6. Konečnou podobu programu letošního Svátku ohlásíme nejpozději týden před festivalem.”

Vstupné

35 pln nebo 200 Kč – v ceně je originální čajový šálek z dílny jedinečného mistra Andrzeje Bero.

Těšíme se na Vás na tradičním místě – nádvoří zámku Cieszyn!

KONTAKT

Ředitelka festivalu: Mariola Kluzová
e-mail: svatekcaje.program@gmail.com
tel.: +420 725 637 010
tel.: +48 662 883 433
Webové stránky: www.swietoherbaty.pl
Ostatní kontakty:www.swietoherbaty.pl/kontakt-cz/

POSKYTOVATEL DOTACE